17 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

17 Eylül 2019

17 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar arkadaşlarım,

Ay 13:30’a kadar boşlukta olacak o yüzden önemli işlerinizi bu saatten sonraya bırakmak daha iyi olabilir. Sonrasında Ay Boğa burcuna geçecek. Burada elimizde olanları korumaya daha meyilli olabiliriz. İştahlarımız açılabilir (tatlım o elindeki tatlıyı yavaşça yere bırak bak dolunay yaşadık şimdi diyet zamanı). Bol bol para konuşabiliriz.

Lakin 23:21’de Venüs Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Bu öncelikli olarak ikili ilişkilerimizde karşımızdakini yaralamaya ve yara almaya müsait olduğumuzu gösterir. Ayrıca hayattan keyif almakla ilgili sıkıntılar da yaşayabiliriz. Etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürer.

Bugünün başka da bir olayı yok. İlişkinize sahip çıkın, kimseyi kırmayın. Öptüm bu kadar.

 

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.