17 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

16 Eylül 2023

17 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

🍀17 Eylül Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz. Ay Terazi burcundayken daha ara bulucu olabiliriz. İlişkiler gündemimizde olabilir. Sosyalleşmek iyi hissettirecektir. Mavi boncuk dağıtabilirsiniz.
💫02:57’de Ay Venüs uyumlu açısı tatliş bir gece geçireceğimize işaret etmekte.
💫09:09’da Venüs Jüpiter karesi gerçekleşecek. Özellikle diyabet problemi olanlar bu dönem biraz daha dikkatli olsun lütfen. Lider pozisyondaki kadınların daha fazla adını duyabiliriz. İyimserliğimizi abartabileceğimiz, hazlarımızın peşine fazlasıyla düşebileceğimiz zamanlardayız. Uç noktada tembelliğe sebebiyet vermemesine dikkat edin. Para piyasaları oynaklaşabilir. Lüks harcamalarımız artar, gereksiz yere ara harcayabiliriz. Etkisi 5 gün kadar sürebilir.
💫09:54’de Ay Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler kazalara, sakarlıklara ve sakatlıklara açık olduğumuz saatlerdir. Dikkat edin annem.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #17Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.