17 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

16 Aralık 2019

17 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
01:09’da Ay Güneş üçgeniyle rüyalara dalacağız ve kendimizi gayet iyi hissedebileceğimiz bir gece geçirebiliriz.
Ay zaten 01:09’dan 10:15’e kadar boşlukta olacak. Dolayısıyla bu saatlerde yeni şeyler başlatmamaya özen göstermenizi tavsiye ederim.
10:15’de Ay Başak burcuna geçecek ve hayatımızdaki bazı şeyleri ayıklamak için bize destek verecek. Ayrıca Ay Başak burcundayken şifa ve hizmet konuları gündeme gelebilir, hazır tutulma öncesi hayatımızın muhasebesini yapabiliriz.
15:11’de Ay Uranüs’le 15:56’da Ay Jüpiter’le üçgen açı yapacak. Bu da 15 Aralık tarihinde gerçekleşmiş olan Jüpiter Uranüs üçgenini tetikleyecek. Malum para piyasaları oynak dikkatli olunması gereken zamanlardan geçiyoruz. Tabi bu beklenmedik fırsatlar da getirebilir. Bu durum biraz sizin haritanıza göre de değişiklik gösterir.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.