17 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

16 Aralık 2022

17 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?17 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz. İlişkilere ihtiyacımız artabilir, daha stratejik davranabiliriz, herkese mavi boncuk dağıtacağımız bir gündeyiz.
?16:28’de Ay Venüs karesi var. Çok da fazla boncuk dağıtmayın, elinizde patlamasın. Neyse ilişkiler bakımından gergin saatlerdir, kendinizi güzel hissetmeyebilir, soluğu kuaförde alabilirsiniz.
?21:28’de Ay Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde birazcık karşımızdakini yaralamaya ve yaralanmaya açık olabiliriz. Üslubumuza dikkat edersek bir problem yaşamayız.
?22:43’de Ay Mars üçgeni gerçekleşecek. İşte bu saatten sonra enerjimizi iyice toplayacağız. Kendimizi daha zinde hissedeceğiz. Cumartesi gecesinin tadını çıkaracağız. O zaman dans, o zaman renk. ??????
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.