17 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

16 Aralık 2021

17 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?17 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün İkizler burcunda yer alacak. Haberleşmenin, sosyalleşmenin önemli olduğu bir gündeyiz. Şok şok şok flaş flaş flaş gündemleri gelişebilir.
?04.55’de Ay-Mars Karşıt açısı gerçekleşecek. İyi ki de uykudayız. Ama sabah ani öfke patlaması yaşayarak kalkabiliriz. Bu enerjinizi işe koşarak giderek kullanın annem, birilerine sataşmayın ve duymamazlıktan gelin.
?16.52’de Ay-Kiron Sekstil açısı gerçekleşecek. Dertleşmenin bize iyi geleceği saatlerdir. İyi bir dinleyici olmaya çalışın, dert dinlemek sizin de farkına varmadığınız yaralarınıza iyi gelecektir. Bazen içinde bulunduğumuz duruma dış gözle bakamayız ama başkasının yaşadıklarını incelerken kendimizden de çok şey buluruz ve kendimizi farkında olmadan bile şifalandırırız.
?20.57’de Ay-Satürn üçgeni gerçekleşecek. Tüm gün neler yaptıysanız gözden geçirip kendinizi tebrik edin. Şimdi bir sonraki günü planlamayı unutmayın. Babanızdan veya eşinizden bir şeyler istemek için uygun bir zaman. Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #17Aralık

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.