17 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

17 Ağustos 2019

17 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,

Ay tüm gün Balık burcunda yani yine duygularımız, sezgilerimiz ve hoşgörümüz ön planda olacak.

12:17’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bu da olayları abartma eğiliminde olduğumuzu, ruhsal olarak biraz çökme potansiyelimiz olduğunu göstermektedir. Çok etkisinde kalmayın, geçici bir ruh hali.

12:35’de Ay Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da sizden yaşça ya da ruhça büyük insanlardan destek alabileceğinizi göstermektedir. Ayrıca kendi sorumluluklarınızı alma konusunda çok destekleyicidir.

19:08’de Ay Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Ruhsal konulara eğiliminiz artabilir, dua, ibadet için iyi saatlerdir. Sanatsal konulardan yana şanslı olabilirsiniz, ilham perileri yanınızda kaçırmayın şekerlerim.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.