17 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

17 Ağustos 2023

17 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

🍀17 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Aslan burcunda ve boşlukta başlıyoruz.

💫02:14’de Ay Başak burcuna geçecek. Biraz daha olayları detaylandırabiliriz, bir şeyleri düzene sokmak için ideal zamanlardır ama bir o kadar da tatminsiz olabiliriz.

💫11:31’de Ay Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi baskı altında hissedebiliriz, sorumluluklar üstümüze üstümüze gelebilir ama çok takılmayın annem, geçici bir etkidir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #17Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.