17 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

16 Ağustos 2022

17 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

?17 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,?

?Güne Ay boşlukta başlıyoruz.

?05:22’de Ay Boğa burcuna geçecek. Sabahın köründe kalkıp kendinize makarna tatlı falan yapmayın annem.? Şimdi Ay Boğa’ya geçti diye hımbıllık yapıp tek hareket enerjimizin yemek yemek olduğu bir döngüye girmeyelim. ? Hala giyiyoruz o mayolarımızı ve denize giriyoruz. ?Aynı zamanda Ay Boğa burcundayken para piyasaları ve değer konuları çok fazla gündemimizde olur. Güveneceğimiz insanlar karşımıza çıkabilir.

?18:53’de Ay Venüs karesi var. Özellikle tatlı yeme isteğimiz artabilir. İlişkilerle ilgili biraz gerginlik açısıdır bu saatlerde çok gerilmeyin. Parayla ilgili konularda da çok hırslı hareketler yapma ihtiyacı hissedebilirsiniz sakin olun annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #17Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.