17 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

16 Ağustos 2020

17 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz.

02:58’de Ay-Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Biraz depresif olabileceğiniz saatlerdir. Geç saat olduğu için belki sıkıntılı rüyalar görebilirsiniz.

02:58’de Venüs-Kiron karesi gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık 5 gün sürer. İkili ilişkilerden kaynaklı yaralanmalar söz konusu olabilir. Kalp yaraları rüyanıza girebilir, rüyalarınızda size şifa verecek ip uçları yakalayabilirsiniz. Yine de ilişkilerinize sahip çıkın annem, başkalarına derman olayım derken siz dertlenmeyin.

02:58 ile 08:38 arasında Ay boşlukta hareket edecek. Bu saatler yeni bir şeyler başlatmak için uygun değildir, zaten ne başlatacaksınız o saatte allasen.

08:28’de Merkür-Mars üçgeni gerçekleşecek. Zihinsel olarak oldukça aktif olacağınız zamanlardır. Problemlere oldukça hızlı çözüm üretip, fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz. İletişim hızınız ve hazır cevaplılığınızda artabilir. Sabit fikirlilikte ısrarcı olmamaya çalışın. Bu süreci iyi değerlendirin. Çarpıcı fikirler üretmeniz için ideal zamanlardır.

08:38’de Ay Aslan burcuna geçecek. Yaşam sevinciyle dolabileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Daha fazla görünür olmak isteyeceğiniz zamanlardır. Kuaföre gitmek, saçlarınızı değiştirmek için ideal bir gündür.

18:07’de Merkür-Güneş kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatler düşüncelerinize dikkat etmeniz gereken saatlerdir. Gün geneli zaten düşüncelerinizin öne çıktığı bir gün olabilir. Bu nedenle olumlu düşünmeye, güzel hayallere odaklanmaya çalışın annem. Gerçekleştirmek istediklerinizi yazarak, kendinize hedefler belirleyebilirsiniz. Bir de ağzınızdan çıkana dikkat edin, gerçekleşme potansiyeli oldukça yüksektir. İyi düşünelim, iyi olsun.

23:54’te Ay-Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bu da aslında Venüs Kiron karesini tetikleyeceği için ilişkilerin en kopmaya ya da yaralanmaya açık olduğu zamanlardır. Gaza gelmeyin, kırıcı olmayın, dönüşü olmayan yollara sapmayın sonra malum burası ağlama duvarı. ?

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.