17 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

17 Ocak 2019

17 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar,

01:29’da gerçekleşecek olan Ay Kiron uyumlu açısı her türlü ruhsal şifadan faydalanabileceğimizi göstermektedir. “Rüyalar gerçek olsaaaa” rüyaları görebilirsiniz.

04:00 itibarıyla Ay artık İkizler burcunda. Artık gündem iletişim, haber alma verme, gıybet zamanı. Şaka bir yana gerçekten iletişimle ilgili işleriniz varsa desteklenebilirsiniz, reklam, pazarlama konuları gündeme gelebilir. Yaptığınız işin duyurusu için bugünü kullanabilirsiniz.

06:29’da Güneş, Güney Ay Düğümü ile kavuşuyor. Bu durum biraz karmik olayları gün yüzüne çıkarabilir. Geçmişte kalan henüz tamamlanmamış olayların yüzleşmelerini yaşayabilirsiniz. Kalbinizi kıranlar bugün sizden af dilemek için iletişime geçebilirler. (Yalnız haritanız vadetmiyorsa lütfen eski sevgilileriniz bugün aramadı diye benim üstüme gelmeyin 🙂 ) Aynı zamanda bu enerji biraz bırakma enerjisidir. Geçmişten gelen yükleri bırakmak, işinize yaramayan şeylerden kopmak gibi şeyler yaşayabilirsiniz. Eğer bu dönem hayatınızdan birileri çıkarsa bilin ki o çıkış sizin için iyidir, o kişi size iyi gelmiyordur ve belki de ilahi yönden korunuyorsunuzdur. Bugünü affetmek için kullanmak, üzerinizdeki yükleri hafifletmek için size destek verebilir. Devir geçmişe değil geleceğe bakma devri. Bu arada sizin de hatalarınız varsa af dileyip vicdanınızı rahatlatabilirsiniz.

22:53’de Ay’ın Venüs’le karşıt açısı ilişkiler konusunda biraz dikkat edilmesi gereken zamanlara işaret etmektedir. Burada gereksiz tatsızlıklar yaşama riskiniz var. Olayları çok kişisel algılamamak, ilişkide krizler yaşamamak adına kurtarıcı olabilir.

23:31’de Ay’ın Mars ile yapacağı olumlu açı ruhsal olarak kendimizi daha iyi hissedebileceğimiz, harekete geçebileceğimiz bir zaman dilimidir. 22:53’de trip attıysak 23:31’de de niye beni aramıyorsun ben küslüğü hiç sevmiyorum diye ilişkide harekete geçebilirsiniz.

Sevgilerimle.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.