16 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

15 Temmuz 2022

16 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

?16 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Kova burcunda başlıyoruz.
?01:07’de Ay Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatlerde kalıcı fikirler üretebilirsiniz, uykudan önce kendinize sorular sormayı unutmayın.
?07:36’da Ay Venüs üçgeni gerçekleşecek. Bugün kendinizi flörtöz hissedebilirsiniz, ilişkiler bakımından şanslı bir gündeyiz, sabah saatlerinde arkadaşlarınızla toplaşıp kalabalık kahvaltı sofralarından keyif alabilirsiniz.
?07:36’dan 11:18’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şey başlatmak yerine hobilerinizle ilgilenmek daha iyi hissetmenize sebebiyet verebilir. Ay cumartesi cumartesi ne başlatacaksınız allasen.?
?11:18’de Ay Balık burcuna geçecek. Bu saatten sonra bütün gün yayılmak isteyebilirsiniz bir boş vermişlik bir adamsendecilik söz konusu olabilir. Manevi konulara yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Ayaklarınızda hassasiyetler artabilir. Bugün alerjiniz varsa biraz daha dikkat etmenizi tavsiye ederim.
?22:37’de Güneş Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Burada Merkür yanacak arkadaşlar, dilek saatleri geziyor ortalıkta ama maalesef bu Merkür konularının yani iletişim, haberleşme, trafikle ilgili sıkıntılı bir gün olduğunu göstermektedir. Özellikle ABD ve New York’la ilgili trafik, ulaşımla ilgili sıkıntılar ve özel hayatın gizliliği ile ilgili konular medyaya düşebilir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #16Temmuz #burclar #burcyorumları #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.