16 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

19 Temmuz 2020

16 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz.

06:21’de Ay-Satürn üçgeni gerçekleşecek. Satürn’den yani sınavlarımızdan ve öğretmenimizden maalesef kurtulamıyoruz, bu nedenle onun bizi olgunlaştırmak için burada olduğunu unutmayarak onu sevmeliyiz. Sabah saatlerinde gerçekleşen bu açı sorumluluklarımızı kolaylıkla yerine getirebileceğimize işaret ediyor. Kendinizden yaşça büyük ve olgun kişilerden de olumlu destekler alabilirsiniz.

06:21 ile 08:19 arasında Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmemenizi tavsiye ederim.

08:19’da Ay İkizler burcuna geçecek. Bol bol konuşun annem, konuşmak en güzel şeydir. Birbirinizi daha iyi anlamak için konuşmak çok önemlidir. İletişim konuları önem kazanır. Aynı zamanda zihninizde oldukça hızlı ve aktiftir.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.