16 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

16 Şubat 2019

16 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar,

Ay gün boyunca Yengeç burcunda, koruma, kollama, duygular, sezgiler, aile, yuva kavramlarının gündemde olduğu bir gün.

10:39’da Ay’ın Merkür’le uyumlu açısı duyguları ifade etmek konusunda çok destekleyici ayrıca her türlü iletişim, zeka gerektiren konularda da destek sağlar.

17:23’de gerçekleşecek olan Ay Venüs karşıtlığı ilişkiler, değer ve maddi konularda bazı zorlanmalara sebebiyet verebilir. İkili ilişkilerde çok önemli olmasa da dikkat edilmesi gereken zaman dilimleridir.

Fakat akabinde gelen 18:48’deki Ay Neptün uyumlu açısı ilahi sevgi, ruhsal konular, sanatsal konularda destekleyicidir. Sezgilerinizle hareket etmeniz gereken zaman dilimlerine işaret eder. Ayrıca dua, meditasyon gibi ruhsal konulara ilgiliniz varsa bu zaman dilimini kullanabilirsiniz.

20:39’daki Ay Satürn karşıtlığı duygusal olarak zorlanmalara, kısıtlanmalara sebebiyet verebilir. Sizden yaşça büyük insanlarla problemler yaşanabilir. Sorumluluklarınızı yerinize getirmekte zorlanabilirsiniz.

Sevgilerimle.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.