16 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu

15 Şubat 2022

16 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?16 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Aslan burcunda ve dolunay fazında başlıyoruz. Kendimizi göstermek için mükemmel bir gün ama dolunay fazı olduğu için içimiz sıkılabilir ve kendimizi yeteri kadar iyi hissetmeyebiliriz.
?17:28’de Mars-Venüs Oğlak burcunda kavuşuyor. Etkisi ortalama 7 gün sürebilir. Bu iki gezegenin bir araya gelmesi ve uzun süre birlikte hareket etmesi aşk konularını oldukça hareketlendirebilir ama ciddi ilişkiler için oldukça güzel. Çünkü Mars Oğlak burcunda yücelir ve disipline etmeyi, sorumluluğu temsil eder iken Venüs’ün de Oğlak burcunda üçlü yöneticiliği vardır, burada da Venüs aşkta sorumluluk isteyecektir. Bu dönemde ikili ilişkilerde daha çok ciddiyet, sorumluluk sahibi olmayı, bazı ilişkilerin evliliğe bağlanması gibi durumları görebiliriz. Ciddi ilişkisi olanlar evlilik teklifini beklesin… İlişkisi olmayanlar ise bu dönemde aşık olabilir, fakat bu gelip geçici bir aşk olmayabilir. Temeli sağlam olmayan ilişkilerde boşanmalar ve ayrılıklar görebiliriz.
Lakin bence bu açı en çok ekonomik konularda etkili olacak ve para piyasalarında alış satışlar artacaktır. Gelelim bu açı Oğlak burcunda en son ne zaman olmuşa… Biliyorsunuz ki astroloji belirli döngüleri anlatır dolayısıyla bu döngülerin tekrarlanması ile biz öngörü yaparız. Bu doğrultuda geçmişe baktığımızda
Ocak 1994 yılı dikkat çekmektedir. Bu tarihte askerlik konuları gündeme gelmiş ve askerlik 15 aydan tekrar 18 aya çıkmış, Rusya’da bir yolcu uçağı düşmüş ve Türk lirası devaüle edilmiş..
Ocak 1962 yılına baktığımızda ise İstanbulda liman işçileri greve başlamış, Peru’da volkan faaliyete geçmiş ve 400 kişi hayatını kaybetmiş, Abd başkanı Vietnam’a daha fazla asker göndereceğini dile getirmiş.
Şubat 1960 yılında ise İskandinav havayollarına ait bir uçak Esenboğa havalimanına düşmüş ve 42 kişi hayatını kaybetmiş. Ayrıca Necip Fazıl Kısakürek hapis cezası almış. Dolayısıyla askeri hareketliliğin fazla olduğu, uçak kazalarının olabileceği, yazarlarla ilgili gündemlerin olabileceği bir sürece işaret eder.
?19:56’da Ay-Güneş zorlu açısı gerçekleşecek. Bu bir dolunay açısı, etkisini okumak için bir önceki posta bakabilirsiniz.
?19:56’dan 23:42’ye kadar Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla bu süreçlerde yeni bir şey başlatmak yerine eski işlerinizi toparlamak daha iyi olabilir.
?23:42’de Ay Başak burcuna geçecek. Plan yapmak, organize etmek, düzenlemek için oldukça güzel zamanlar. Ayrıca gereksiz yere pimpiriklenebiliriz, birilerini eleştirebiliriz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????
#astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #16Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.