16 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

16 Şubat 2020

16 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
Ay bugün olaylar olaylar.
Öncelikle 01:17’de Ay Güneş karesi gerçekleşecek kendinizi gergin hissedebilirsiniz ama hemen arkasından 01:19’da Ay Satürn uyumlu açısı gerçekleşeceği için hemen sorumluluklarımızı ele alabiliriz.
01:19’dan 07:06’ya kadar Ay boşlukta olacak.
Ancak en önemlisi 03:54’de Merkür durağan pozisyonuna geçecek ve 18 Şubat 03:54’e kadar da duracak. Durağan pozisyonlar Retrolardan daha sıkıntılıdır. İletişim tamamen durur, akıl tutulması filan yaşayabilirsiniz. Merkür retrosuyla ilgili bir video çekmiştim, onu da aşağıdan izleyebilirsiniz ⇓⇓⇓
07:06 itibariyle Ay artık Yay burcunda transitine başlayacak. Kendimizi daha enerjik ve neşeli hissedebileceğiz.
12:49’da Ay Kiron’la uyumlu açısını gerçekleştirecek. Bu saatler dert anlatmak, dertlere derman olmak, şifalanmak açısından desteklendiğimiz saatlerdir.
14:32’de senenin en önemli aktörü olan Mars Oğlak burcunda transitine başlayacak ve bu transitini de 30 Mart tarihine kadar sürdürecek. Bu süreçte çok çalışacağız ve çalışmalarımızın da karşılığını alabileceğiz. Enerjimizi daha doğru ve hedefe yönelik kullanabileceğiz. Ancak Mars bu transitinde tutulma ve Satürn Plüton kavuşumunu da tetikleyeceği için dünya bazında zorlayıcı etkiler de söz konusu olabilir. Mars dokunduğunu hızlandırır. Böyle bir deli cesareti getirir. Fakat bu sefer biraz daha sistematik bir şekilde ilerleyecek. Dolayısıyla olaylar aslında bir anda olmaktan ziyade daha evvelden planlanılmış işlerin ortaya çıkması bakımından daha tetikleyici olacaktır. Senenin en zorlayıcı dönemlerinden birini yaşayabiliriz, sakin olmalı ve stratejik davranmalıyız. Ay bu tutulma ve Satürn Plüton kavuşumu neydi diye merak ediyorsanız güncel yazılar bölümünde videoyu izleyebilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.