16 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

16 Ocak 2019

16 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar,

Ben bugünü sevdim. İnşallah siz de seversiniz.

Öncelikli olarak 00:14’de gerçekleşmiş olan Ay Neptün uyumlu açısı var ki rüyalara dikkat diyor. Rüyalarınızın etkisinde kalabilirsiniz, kararsız kaldığınız konularla ilgili rüyalarınız size sinyal vermiş olabilir.

04:29’da Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek ki o saatte madem Merkür iletişim, rüyanızda konuşabilirsiniz ancak.

12:16’da Ay Plüton ile uyumlu açı yapacak. Kendinizi daha güçlü, karizmatik hissedebilirsiniz. Herhangi birinden destek almak istiyorsanız bu saati kullanabilirsiniz ayrıca çözemediğiniz konularla ilgili olarak da yardım talep ederseniz karşılığını alabileceğiniz bir zaman dilimidir.

21:33’de Ay’ın Güneş’le uyumlu açısı da tüm eril dişil enerji, otorite figürleri, yaratıcılığınızın içgüdüsel olarak ortaya çıkmasına destek olabilecek saatler.

Farkındaysanız bütün açılar uyumlu. Bugünü isteklerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Sevgilerimle.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.