16 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

15 Ocak 2024

16 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

🍀16 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Balık burcunda başlıyoruz.
💫00:03’de Ay Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi daha rahatlamış hissedebiliriz. Bu gece rüyalarımız da oldukça mistik olabilir.
💫03:37’de Güneş Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu dönem hayallerimizi gerçekleştirme ihtimalimiz konusunda desteklenmekteyiz. Ruhunuzla istediğiniz şeyleri realize edebilirsiniz. Yatmadan evvel dua edin, kendinizi iyi hissedersiniz.
💫07:32’de Ay Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Sabah sabah bitireceğiniz işler gündeme gelebilir.
💫07:32 ile 07:48 arasında Ay boşlukta olacak. Şuncacık arada şirket filan kurmazsınız herhalde diye düşünüyorum.
💫07:48’den sonra Ay Koç burcuna geçecek. Bu saatten sonra kendimizi daha enerjik hissedebiliriz. Harekete geçme ihtiyacımız artabilir ancak içgüdüsel davranmak sakarlıklara da sebebiyet verebileceği için biraz dikkatli olmakta fayda var.
💫12:04’de Ay Merkür karesi biraz zihninizi dağıtabilir, kendimizi ifade ederken zorlanmamıza sebebiyet verebilir. Sözlü iletişim yerine, yazılı iletişim daha iyi olabilir.
💫23:13’de Ay Mars karesi gerçekleşecek. Hop bir anda sinirlendim diyebilirsiniz. Demeyin annem, demeyin kuzum. Sorun siz de değil, gökyüzünde 😊 Şaka bir yana buralarda bazı öfke, korku, agresyon duygularınız tetiklenebilir. En iyisi aksiyon filmi seyredin.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #16Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.