16 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

15 Ocak 2023

16 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

?16 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz. Ödemelerimiz, kredi kartı işlemleri, sigortacılık konuları gündemimizde olabilir. Genelde kuşkucu bir ruh haline bürünebiliriz. Dedektif gibi her şeyi araştırabiliriz.
?06:47’de Ay Merkür sextile açısı gerçekleşecek. İletişim kurmak için, imza sözleşme işleriniz varsa sabah saatlerini kullanabilirsiniz ama Merkür hala Retro iki kere kontrol etmeyi unutmayın annem.
?18:16’da Ay Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde beklenmedik haberler sizi sinir edebilir, tam işten çıkarken yöneticinizin iş kitlemesi gibi.
?22:09’da Ay Venüs karesi var. Bu genelde kendimizi değersiz, çirkin hissettiğimiz zamanlardır. Bu enerjiye çok kapılmayın annem. Güzel bir film, güzel bir bakım hemen modunuzu değiştirin. Seçim hep sizin elinizde, bunu unutmayın tatlişlerim.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #16Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.