16 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

15 Ocak 2020

16 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
Ay tüm gün Terazi burcunda transit edecek dolayısıyla ilişkilerimiz gündemde olabilir. hemen aşk ilişkisi düşünmeyin canım tüm ilişkilerden bahsediyorum.
02.07’de Venüs Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da hem ilişkiler bakımından hem de maddi konularda sürpriz gelişmeler yaşayabileceğimizin habercisidir. Allah ilişkisi olmayana, parası olmaya, bu konularda ihtiyacı olanlara bu transiti haritasına değdirsin inşallah. (Yani daha ne yapayım duayı da sizin için ben ediyorum) Detayları ile ilgili bir video çektim. Hikayeme koyacağım.
09:13’de Ay Mars uyumlu açısı var. Bu da kendinizi fişek gibi hissedeceğiniz bir gün olacağına işaret etmektedir.
11:45’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bu birazcık olayları abartma potansiyeliniz olduğunu gösterir. Coşmayın annem.
21:30 itibariyle Merkür artık Kova burcunda. 3 Şubat’a kadar da burada transit edecek. Zihnimiz ekip çalışmalarına daha kolay adapte olabilir. kalabalıklara daha iyi sunumlar yapabiliriz. Bir de benim gibi çok hızlı konuşabilirsiniz çünkü Merkür Kova’dayken zihniniz uçar, soyut şeyler, teknolojik şeyler daha fazla önem kazanabilir. Bunun da detayları aşağıda ki videoda. ⇓⇓⇓
Bugünün de başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.