16 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

16 Nisan 2019

16 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrrrr,

02:14’de Venüs Jüpiter karesi gerçekleşecek. Şimdi Venüs ilişkiler, sevgi, değer, para demek. Jüpiter ise şans, bolluk, bereket, para, hak, hukuk, yargı, ego, büyütmek demek. Kare açı ise mücadele, dinamizm demek. Meali paranıza sahip çıkıp, ilişkide ego, kibir yapmayın. Olayları gereksiz yere büyütmeyin. Üzerime gelmeyinnn, beni deli etmeyinnnnnnn. (Tuğba burda şarkı söylemeye başladı ama napiym çok kafiyeli oldu) neyse işte etkisi 5 gün filan sürecek.

06:28’de Ay Mars karesi gerçekleşecek işte aslında tam bu da deminki şarkı sözleri. Delirmeyin, sinirlenmeyin, sakin olun şampiyonlar sabah sabah ne gerek var canım aaa.

18:09’da Ay Neptün karşıtlığı var. Ay içim şişti. Bu da hayal kırıklığı, kafayı tam toplayamama açısı.

Heh bir tek 22:30’da Ay Satürn üçgeni var. Burada sorumluluklarımızı ele alabilir, kendimizden büyüklerden destek alabiliriz.

Ay neyse ben bugünü çok sevmedim maksimumda bu kadar şarkı söyleyerek filan yumuşatmaya çalıştım. Günün geneli sert açılara sahip, unutmayın önemli olan tepkilerimiz. Siz tepkilerinizi kontrol edebilirseniz olaylar tekrarlamaz şekerler.

Haydi öptüm bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.