16 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

15 Nisan 2023

16 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

🍀16 Nisan Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Kova burcunda ve boşlukta başlıyoruz.
💫01:56’da Ay Balık burcuna geçecek. Bu aralar bir boş vermişlik hissedebilirsiniz, sorun sizde değil gezegenlerde. Bunu konuştuk anlaştık.
💫08:57’de Ay Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Sorumluluklarımız gündeme gelebilir. O saatte ne sorumluluğu allasen yatın uyuyun annem.
💫11:58’de Ay Venüs karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde hayattan keyif almakla ilgili sıkıntı hissedebiliriz, değerle ilgili problemler yaşayabiliriz, bir şey satın alacaksan ederinden fazlasını ödeyebiliriz.
💫20:48’de Ay Mars üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde enerjimiz artar, kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Harekete geçmek istediğiniz şeyler varsa bu saatleri kullanabilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #16Nisan #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.