16 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

15 Nisan 2020

16 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Kova burcunda transit edecek. Dolayısıyla sosyalleşme, topluluklarını ilgilendiren konular daha fazla gündemimizde olabilir. Ekip çalışmaları yapmak için iyi gündür diyeceğim ama evde kalıyoruz ve görüntülü konuşuyoruz değil mi annem?
01:40’da Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da aslında yine iletişim kanallarımızın kuvvetli olacağını göstermektedir. zeka gerektiren konularda da kendimizi iyi hissedebiliriz, kafamız çok çalışabilir. Eğer uyuyacağım ayol ben o saatte derseniz rüyalarınız çok aktif olabilir.
06:28’de Ay Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Dolayısıyla ilişkiler konusunda kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Ayrıca kadın figürlerinden destek almak istiyorsanız da bugünü değerlendirebiliriz.
08:41’de Ay Mars kavuşumu gerçekleşecek. Bu iki türlü çalışır. Sabah kalktığınızda kendinizi fişek gibi de hissedebilirsiniz agresif de hissedebilirsiniz. Tepkilerinizi kontrol etmek her zaman sizin elinizde ve unutmayın ki siz ne tepki verirseniz aynı şekilde etki alırsınız.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.