16 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

16 Mayıs 2023

16 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

🍀16 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz. İyi yönü yenilik, cesaret, ilkler demekken gölge yönü, agresyon, öfkedir. Biz istediğimiz şeyleri başlatmak için kullanalım annem.

💫02:41’de Ay Venüs karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi biraz değersiz ve sevgisiz hissedebiliriz. Çok önemli bir etki değil zaten geç saatler, yatın uyuyun tatlişlerim.

💫18:29’da Ay Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Sakarlık ve sakatlıklara karşı temkinli olmamız gereken zamanlardayız.

💫20:20’de Jüpiter Boğa burcunda transitine başlıyor. 26 Mayıs 2024 tarihine kadar da burada transit edecek. Jüpiter genişlemeyi, umutları, büyümeyi, aşırılıkları temsil eder. Boğa burcu ise parayı, güveni, toprağı temsil etmektedir. Bu süreçte ekonomi ve toprak konuları oldukça gündemimizde olacak. Haritanızda Boğa burcu nereye geliyorsa bu alanlarda genişlemeler yaşayabilirsiniz. Özellikle Boğa, Başak ve Oğlak burçları için oldukça destekleyici bir sürece giriyoruz.💋💋💋

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar .#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #16Mayıs #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.