16 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

15 Mayıs 2022

16 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?16 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Ay Akrep burcunda güne başlıyoruz ve tutulma günündeyiz o yüzden azıcık kendimizi gergin hissedebiliriz, çok normal ay noluyor bana diye stres yapmanıza gerek yok.
?04:01’de Ay Mars üçgeni gerçekleşecek. Tutulmaya giderken kıpır kıpır olabilirsiniz o yüzden uykuya dalmakta sıkıntılar yaşanabilir.
?06:38’de Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Kendimizi stres altında hissedebiliriz. Hemen arkasından 06:30’da Ay Neptün üçgeni gerçekleşeceği için bu süreçten hızlı bir şekilde kurtulabiliriz.
?07:14’de tutulma gerçekleşecek. Bununla ilgili uzun bir yazı yazdım. Bir önceli posttan okuyabilirsiniz.
?12:28’de Ay Plüton sextile açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi daha güçlü hissedebiliriz.
?12:27 ile 14:50 arasında Ay boşlukta olacak. Bu saatleri daha elinizdeki işleri toparlamak için kullanırsanız daha iyi olabilir. Yeni bir şeyler başlatmak isterseniz işleri kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.
?14:50’de Ay Yay burcuna geçecek. Artık kendimizi daha iyi hissedebileceğiz. Daha hoşgörülü olabileceğiz, neşemizi tekrardan bulabileceğiz o yüzden önemli bir işiniz varsa bu saatlerden sonrası daha iyi olabilir.
?16:33’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Eğitim ve yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa bu saatleri kullanabilirsiniz. Bunların dışında kendimizi daha cesur ve enerjik hissedebiliriz.
?20:18’de Ay Merkür karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler iletişim konularında yanlış anlaşılmalara açık saatlerdir. O yüzden bu saatlerde çok da şartları zorlamamak da fayda var.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #16Mayıs

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.