16 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

16 Mayıs 2020

16 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Balık burcunda seyahat edecek. Balık burcu için dağılma enerjisi derler ama ben severim Balık enerjisini çünkü soyut kavramları da temsil eder. Hayata birazcık farklı bakabileceğiniz zamanlardır, maddenin peşine düşmeyin biraz maneviyata gidin.
21:33’de Ay-Neptün kavuşumu var. Gerçekten ruhsal olarak sezgilerimizin çok güçlü olduğu, maneviyatımızın güçlü olduğu, içimizden geçenlerin olabilme potansiyelinin yüksek olduğu saatlerdir.
23:35’de Ay-Venüs karesi söz konusu olacak. İlişkilerle ilgili alanlarda birazcık gerginlikler, sıkıntılar, iç huzursuzluklar yaşayabileceğimizi gösteriyor. Venüs’ün retro pozisyonda olduğunu unutmayalım. İkili ilişkilerde, karşı tarafı çok bunaltmamaya çalışın. Valla sonra burası ağlama duvarı.
Bugün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.