16 Mart Günlük Astroloji Yorumu

16 Mart 2019

16 Mart Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

02:16 itibariyle Merkür – Jüpiter karesi gerçekleşecek. Abartılı konuşmalar, burnu büyük tavırlar, yargılayıcı cümleler birkaç günün odak noktası olabilir.

05:17’de Ay Neptün uyumlu açısı yine rüyalar aleminin aktif olacağının göstergesi.

09:24’de Ay Satürn karşıtlığı biraz sabah saatlerini meymenetsiz geçirmemize sebebiyet verebilir.

11:21’de gerçekleşecek olan Ay – Mars uyumlu açısıyla beraber artık günümüz biraz daha hareketlenebilir.

15:53’de Ay Plüton karşıt açısı sınırları fazla zorlamamayı gerektirirken, 15:54’de Ay Merkür uyumlu açısı ve 16:08’de gerçekleşecek olan Merkür Plüton uyumlu açısıyla beraber iletişim konularında daha etkili olabiliriz. Şimdi olay şöyle arkadaşlar bu Merkür zaten retro hem de Balık’ta kafalar karışık gidiyor Jüpiter’e kare yapıyor, sonrasında da Plüton’a uyumlu açı yapıyor. Arkadaş bir dur sen napıyorsun demiyor fıldır fıldır geziyor. Bu ne demek? Şimdi kendimizi daha güçlü ve manipülatif göstermek isterken olayları abartıp işi çığırından çıkarabilme riskimiz var. Hani tam dediğine dikkat et durumları söz konusu. Özellikle de din, inanç, felsefe, yatırımlar konularında riskler olduğu için insanların zaten düşüncelerini değiştiremezsiniz boşu boşuna tartışmayın açısı demek anlamına da geliyor.

Ve günü 21:03’deki Ay Güneş üçgeniyle yani duygusal olarak kendimizi daha iyi hissettiğimiz bir süreçte kapatıp Ay’ı boşluğa yolluyoruz. Meali bakın günlerden Cumartesi zaten Satürn günü, Merkür retro, Ay boşlukta Cumartesi eller havayanın gazına gelip aşık filan olmayın sonra bu retro bitince ne zaman gelir diyorsunuz gelmez annem.

Haydi öptüm sağlıcakla kalın.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.