16 Mart Günlük Astroloji Yorumu

15 Mart 2023

16 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?16 Mart Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Gökyüzü aşırı karışık Allah’ını seven defansa gelsin.

?Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz, yine ciddi, sorumluluklarımızın gündemde olduğu bir gündeyiz.

?02:39’da Güneş Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Ay ne diyim ben şimdi buna. Yani doğal afetler konusunda çok fazla riskli olduğumuz zamanlardayız ama bunu çok da dillendirmek istemiyorum. Bu açı her sene gerçekleşiyor ama bu ara gökyüzü fazla sıkıştı.

?15:59’da Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Sakarlıklara açık zamanlardayız.

?17:16’da Ay Jüpiter karesi aşırılıklara, agresyona çekilebileceğimiz zamanlardır.

?18:21’de Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Ani beklenmedik gelişmeler, kazalara açık olduğumuz saatlerdir.

?20:12’de Merkür Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Yine havayla ilgili konularda problemli zamanlardır, ayrıca kandırılma, dolandırılma, iletişimle ilgili aksaklıklarla karşılaşma riskimiz var.

?21:09’da Güneş Mars karesi gerçekleşecek. Sinirlerimiz bir anda zıplayabilir, bu süreçte hop oturup hop kalkabiliriz. Öfkemizi kontrol etmemiz gereken zamanlardır. Çünkü bu süreçte öfkeli hareket etmek bize fayda sağlamaz aksine pire için yorgan yakabilirsiniz.

?22:58’de de Venüs Plüton karesi gerçekleşecek. Özellikle kadınlarla ilgili krizler, manipülasyonlar, hak haspı, gücünü kadının üzerinden göstermek isteyen figürlerle karşılaşabiliriz, kadınlarımıza sahip çıkalım. Ayrıca para piyasalarıyla ilgili dalgalanmalar da gündeme gelebilir.

Valla bugünü sevmedim ki normalde pozitif yaklaşırım. Bugün biraz olaylara müdahale etmek yerine, gözlemci olabilirsek şu önümüzdeki 1 haftayı daha rahat atlayabiliriz, çünkü çoğunun etkisi 1 hafta kadar sürecek.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #16Mart #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.