16 Mart Günlük Astroloji Yorumu

15 Mart 2022

16 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?16 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Aslan burcunda ve boşlukta başlıyoruz.
?07:58’de Ay Başak burcuna geçiş yapıyor. Oldukça detaycı olduğumuz bir gündeyiz. Bir şeyleri toparlamak, detaylandırmak, organize etmek ve düzene sokmak için şahane bir gündeyiz. Fakat bir memnuniyetsizlik bir her şeye eleştirel yaklaşma durumumuz da söz konusu olabilir.
İnanmazsanız bugünün başka bir olayı yok. Yalnız Ay’ın önce Plüton’a sonra Mars’a 150’lik açısı gerçekleşecek. Dolayısıyla dolunay öncesi de gergin ve patlamaya açık bir gündeyiz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #16Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.