16 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

16 Kasım 2019

16 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Yengeç burcunda geçecek ve duygularımızın esiri altında kalabiliriz. Ayrıca aileyle vakit geçirmek için harika zamanlardır.

02:15’de Ay Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Eğer uyanıksanız harika fikirler bulabilirsiniz. Merkür retroda da olduğu için geçmişten gelen problemleri çözmek için mükemmel zamanlardır.

19:07’de Ay Merkür üçgeni gerçekleşecek. Bu da iletişim konularında desteklendiğimiz zamanlardır. İlla iletişim kuracağım diyorsanız bu saatleri değerlendirin.

Bugünün başka da bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.