16 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

15 Kasım 2023

16 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

🍀16 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Yay burcunda başlıyoruz.

💫01:56’da Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Biraz kendimizi huzursuz hissedebiliriz, bunun yerine ılık bir duş yapıp uyumak, meditasyon yapmak, dua etmek içsel dengemizi bulmak için daha iyi olabilir.

💫01:56’dan 10:41’e kadar Ay boşlukta olacak. Önemli bir şey başlatmak yerine elinizde olan işleri bitirmek daha iyi olabilir.

💫10:41’de Ay Oğlak burcuna geçecek. Sorumluluklarımızın daha bilincinde olacağımız zamanlara giriyoruz. Bir şeyleri organize etmek için kullanabilirsiniz. İş ve para konuları daha fazla gündeme gelebilir.

💫11:48’de Ay Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Sizden yaşça büyük insanlardan destek almak için kullanabilirsiniz. Ayrıca zaman yönetimimizin iyi olduğu zamanlardır. Yeni bir işe başlamak iyi olabilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #16Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.