16 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

15 Kasım 2022

16 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?16 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz, yine kendimizi ortalara atacağımız, ne kadar da şahaneyim, canım kendim diyeceğimiz bir gündeyiz.

?01:23’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Biraz gergin, ani, zıplatan enerjidir.

?06:17’de de Ay Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Sabah sabah ne kadar şahane olduğumuzu düşünürken bir anda aynaya bakıp bu saçların hali ne diye isyan edebiliriz. Neyse geçici bir etki çok takılmayın.

?09:08’de Venüs Yay burcunda transitine başlayacak. Çok şükür! 10 Aralık’a kadar da burada. Venüs Yay’ı tek cümleyle anlat derseniz, “çapkınım hovardayım 24 ayardayım her gece bir bardayım” derdim. Bu süreçte yabancılara ilgilimiz artabilir, tabi hemen çapkınlık düşünmeyin yurtdışı bağlantılı işler de gündeme gelebilir.

?15:11’de Ay Mars uyumlu açısıyla beraber harekete geçme ihtiyacımız artabilir, spor yapmak isterseniz bu saatlerde destekleyicidir. Bir iş bitirmek isterseniz de bu zaman diliminde hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz.

?16:27’de Ay Güneş karesi gerçekleşecek. Otoriteden, babadan, patrondan izin koparmak için çok uygun değildir. İhtiyaçlarla istekler çatışır azıcık gergin bir enerjidir.

?18:43’de Merkür Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Ticari anlaşmalar, basın yayın, eğitim, sözleşme, anlaşma, yurtdışı bağlantılı işler için oldukça destekleyicidir. Etkisi de 5 gün sürer. Değerlendirin annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #16Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.