16 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

15 Kasım 2021

16 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?16 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Koç burcunda yer alacak. Kendimizi enerjik hissedeceğimiz, motivasyonumuzun yüksek olacağı bir gündeyiz. Öncü olabileceğimiz bir gün olduğu için kendimizi birileriyle yarış içinde bulabiliriz. Tüm bu güzel enerjimizi olumlu yönde kullanalım annem.
?16:54’te Ay-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Derin bi nefes alın ve bu zaman dilimlerini değerlendirin. İşte iseniz fazla çalışabilirsiniz. Eğitimler almak ve uzmanlaşmak istiyorsanız güzel zamanlar.
?18:50’de Ay-Plüton karesi gerçekleşecek. Biraz manipülasyona açık saatlerdir. Kendimizi gergin, sinirli ve öfkeli hissedebiliriz. Geçici bir etki olduğunu unutmayın ve kendinizi yıpratmamaya çalışın.
?18:50 ile ertesi gün 05:17 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin annem. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #16Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.