16 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

15 Haziran 2022

16 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?16 Haziran Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Yine Ay Oğlak burcunda güne başlıyoruz. Yani yine işler güçler.
?Ay 02:23’de Kiron’la, 02:49’da Mars’la kare açısını gerçekleştirip Mars – Kiron kavuşumunu tetikleyecek. Yani gece saatlerini biraz gergin geçirebiliriz.
?04:09’da Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Şakadanak uykunuzdan sıçrayabilirsiniz, rüyalarınızda aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. Yataktan düşmeyin.
?10:13’de Güneş Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Şimdi bu normalde sorumluluklarınızı kolayca gerçekleştirebileceğinizi gösterirken 16:41’deki Güneş Neptün karesi ise aslında sorumluluklarımız konusunda ne kadar realist olduğumuzla yüzleştirecek. Ayaklarımız yere basmıyorsa hayal kırıklığı yaşayabiliriz. Bu süreçte dikkat etmemiz gereken belki de kendimize fazla yüklendiğimizdir. Yani aslında hak edene hak ettiğinden fazla değer verirseniz hayal kırıklığı kaçınılmazdır açısıdır bunlar.
?12:08’de Ay Venüs’le uyumlu açısını gerçekleştirirken, 12:49’da Venüs Kuzey Ay Düğümü ile kavuşacak. Burası özellikle ilişkiler ve para piyasalarıyla ilgili önemli kararları işaret eder. Bu dönem maddi konular ve yatırımlar konusunda piyasa size fake atabilir, bilmediğiniz yatırım araçlarına sarabilirsiniz, temkinli olmak da fayda var.
?17:23’de Ay Neptün’le uyumlu açısını gerçekleştirip, 12:41’deki açıyı tetikleyecek.
?21:41’de Ay Plüton ile kavuşacak ve bu saatlerde kendimizi çok daha iyi hissedebileceğiz.
?21:41’den ertesi gün 00:44’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde boş işler yapın annem.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #16Haziran #burclar #burcyorumları #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.