16 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

15 Haziran 2020

16 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Güne Ay Koç burucunda başlıyoruz. Sabah saatlerinde kendimizi biraz gergin hissedebiliriz.
01:21’de Ay-Plüton karesi gerçekleşecek.  Eğer bu saate kadar uyuyamadıysanız, yerine getirmemiz gereken işler, görevler aklınıza gelip huzurunuzu kaçırabilir. Bir de gerilirsiniz papatya çayı içip yatın, uyuyun, dinlenin annem.
03:10’da Ay-Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek.  Mantığımızla, içgüdülerimizin uyumlu olacağı bir saattir. Her ikisi de uyumanızı tavsiye edecektir 🙂 Bu saatte uyandıysanız tekrar uykuya dalmakta sıkıntı yaşamayacağınız düşünüyorum tatlişlerim.
03:49’da Ay-Jüpiter karesi gerçekleşecek. Abartmaya açık olduğumuz saatlerdir, rüyanızda Jüpiter’e filan uçabilirsiniz.
03:49’dan 12:35’ye kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi 12:35’ten sonraya bırakın, sabah saatlerinde eski işleri tamamlayın.
12:35’te Ay artık Boğa burcuna geçecek.  Bu saatten sonra sakin, huzurlu ve güvende olmak isteyeceğimiz bir gündeyiz. Beş duyumuzla algıladığımız tüm hazlar bizim için önem kazanacaktır. Güzel bir müzik, güzel bir yemek, güzel bir masaj, güzel bir parfüm, güzel bir kıyafet gibi konular bizi oldukça mutlu edecektir.
Çünkü sonrasında 14:28’de Ay-Satürn karesi gerçekleşecek. Böyle bir iç sıkıntısı yaşanabilir ama geçici çok takılmayın. Gelecek hedefleriniz, gelecek planlarınız konusunda içgüdüsel olarak biraz zorlanabilirsiniz. Daha özgür olmak isteyip ancak sorumluluklarınızın izin vermediği bir zaman dilimi olabilir. Bu süreci işlerinize konsantre olarak daha verimli kullanabilirsiniz.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.