16 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

16 Eylül 2019

16 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

05:29’unda Ay Satürn karesi gerçekleşecek sabaha karşı azıcık ruhunuz daralabilir ama çok önemli değil.

10:28’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Bu açı güzel, bizi iyimser yapar, maddi manevi destek sağlar, ruhsal konularda destekler bir de duygularımız coşabilir.

19:02’deAy Plüton karesi var. Burası biraz yorabilir, manipüle edebilir ve sinirleri zıplatabilir sakin olun şampiyonlar. Ay bu saatten sonra boşluğa girecek ve burası malum boş işler yapma zamanı. Mümkünse önemli işleri bu saatten evvel başlatın yoksa işler aksayabilir. Ertesi gün 13:30’a kadar da Ay boşlukta olacak.

19:54’de Merkür Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Bu açının etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürer. Şimdi burada sözlerimizle karşımızdakini kırabilir ve kırabiliriz. Ani fevri anlaşmalar, verdiğimiz sözler yara almamıza sebebiyet verebilir. Dikkatli olmak gereken zamanlardır.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.