16 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

16 Eylül 2023

16 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

🍀16 Eylül Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz. Bugün ilişkiler gündememizde olabilir, diplomatik davranabiliriz. Ay Terazi burcundayken çöpçatanlık da yapabiliriz.

💫04:23’de Güneş Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Bireyselliğimiz, özgürlüğümüz ön plana çıkabilir. Yaratıcılığımız artar. Şok edici gelişmeler gündeme gelebilir. Hiç beklenmedik fırsatlar yakalayabiliriz. Etkisi 15 gün kadar sürer.

💫22:52’de Ay Mars kavuşumu gerçekleşecek. İçgüdüsel davranmak bu enerjinin gölgesidir. Bunun yerine harekete geçmek, spor yapmak, enerjimizi faydalı şeylere yönetmek daha iyi olacaktır.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #16Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.