16 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

16 Eylül 2022

16 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

?16 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım, ?

?Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz. Bilgi aktarımının hakim olduğu, eğitim konularının ön plana çıktığı bir gündeyiz. Yine sosyal medyada haberlerin peşindeyiz.

?09:13’de Ay Jüpiter sextile açısı gerçekleşiyor. İyimserliğin ve hoşgörünün yoğun olduğu saatlerdir. Kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Özellikle fikirleriniz konusunda risk alırsanız başarılı olabileceğiniz zamanlardır.

? 12:35’de Ay Merkür üçgen açısı gerçekleşecek. Bu saatler iletişimizin aktif olduğu saatlerdir. Bol bol sohbet muhabbet etmek isteyebiliriz. Yazmak çizmek için de şahane zamanlardır.

? 21:48’de Venüs Mars kavuşumu siyasi olarak gerginliklerin artacağı zamanlara işaret ediyor. Özellikle savaş tamtamları duyabiliriz. İlişkilerde cinsellik daha fazla vurgulu olabilir. Bu süreçte ilişkilerde kavgalar da yoğun yaşanabilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

 

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #16Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.