16 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

16 Ekim 2021

16 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

16 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

16 Ekim Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,?

  • ?Güne Ay Kova burcunda boşlukta başlayacağız.
  • ?05:21’de Ay Balık burcuna geçiş yapacak. Maneviyatımızın güçlü olacağı, sanatsal faaliyetlerden keyif alacağınız, hayal gücümüzün oldukça geniş olacağı bir gün bizleri bekliyor. Karşımızdakilerin duygularını çok daha iyi anlayabileceğimiz, kolaylıkla empati kurabileceğiniz bir zaman dilimidir. Başkalarının negatif, pozitif enerjilerine karşı da hassas olabilirsiniz.
  • ?21:48’de Venüs-Kiron üçgeni gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık 4 gün sürecektir. İlişkilerinizde çözemediğiniz konular, elinizde olmadan çıkan problemler var ise bunları kestirip atmanın ve hem kendinizi hem partnerinizi şifalandırmanın tam zamanı. Kendi içinizde oluşan yaralarınız varsa insanlara bu konuda destek olabilirsiniz. Partnerinizi bu konularda şifalandırabilirsiniz. Kiron ameliyatlar ile çok bağlantılıdır, estetik ameliyatı gibi bir düşünceniz var ise bu süreci değerlendirebilirsiniz. İkili ilişkilerdeki sorunları şifalandırmak için iyi bir süreçtir. Farklı kişilerle tanışmak, yeni şeyler keşfetmek bu süreçte kendinizi de keşfetmenize sebebiyet verebilir. Ayrıca strateji geliştirmek için de oldukça destekleyicidir.
  • ?23:59’da Ay-Venüs karesi gerçekleşecek. Sadece bu saatlerde ikili ilişkilerde dikkatli olun. Geçici bir etkidir çok takılmayın annem. Ay balık burcunda belki duygusal olarak çabuk dağılabilirsiniz.
    Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.