16 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

15 Aralık 2019

16 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
Haftaya Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Yani kendimizi neşeli hissedebileceğimiz bir gündeyiz.
Lakin 10:27’de Ay Neptün 150’lik açısı var. Manevi desteğin farkına varmakta zorlanabileceğimiz zamanlara işaret edin. Gelen mesajlara karşı uyanık olmak da fayda var.
13:46’da Ay Mars karesi gerçekleşecek. Bu da ego savaşları sebepli duygusal krizlere sebebiyet verebilir. Agresif zamanlardır. Çok fazla sınırları zorlamamak iyi olabilir.
16:36’da Ay Satürn’le 150’lik açısını gerçekleştirecek. Azıcık ruhunuz sıkılabilir ama çok önemli değil geçici bir etki. Bir de patronlarla, babayla konuşmak istiyorsanız uygun saatler değildir. Bu saati çok seçmemeye özen göstermek iyi olabilir.
20:28’de de Ay Plüton 150’lik açısı gerçekleşecek. Bu da üzerinizde baskı ve güç uygulamaya çalışan kişi ve olayları fark etmekte zorluk çekeceğinizi gösterir. Mesela biri size laf sokar ama siz üstünüze alınmazsınız sonra bak yaa böyle dedi keşke şöyle deseydim diyeceğiniz saatlere sebebiyet verebilir.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.