16 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

15 Aralık 2022

16 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?16 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz. Valla ben üç haftadır hastalıklarla uğraşıyorum, aileyi geçti sülalede refakatçi kalmadı. Ay Başak etkisiyle beraber artık bu hastalıklara son vermek istiyorum. Jüpiter Balık’ı sevenlere de kalbim kırık, herkes hasta, bulaşıcı, herkes uyuyor yıldım yıldım.

Bu arada Başak burcu Koç’a yansıdığı için günlük atarımı yaptım devam ediyorum efendim.

?08:40’da Ay Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Sanki kafamızı yastıktan kaldırabiliyormuşuz gibi bu etkiyle beraber iyice sarhoş gibi gezeriz artık.

?11:56’da Ay Güneş karesi var. Uyanamazsanız patronla papaz olursunuz diyim bak. Burası biraz gergin saatlerdir, isteklerimizle ihtiyaçlarımız çatışır. İsteğimiz kilo vermek ihtiyacımız tatlı olabilir gibi.

?17:24’de Ay Plüton üçgen açısı var. Gücümüzü geri kazanabiliriz. Günün en ideal saati ne yapacaksanız burada yapın.

?22:13’de Ay Jüpiter karşıtlığı var. Her şeyi abartabilirsiniz. Aşırılıklara kaçabilirsiniz. Dikkat.

?22:13’le 22:49 arası Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde de bir şey başlatmazsınız herhalde diye düşünüyorum.

?22:49’dan sonra Ay Terazi burcuna geçiş yapacak. Artık daha ponçik olacağız ama bunu yarın yazarım üşendim şimdi, zaten o saatten sonra da işinize yaramaz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #16Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.