16 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

15 Aralık 2021

16 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?16 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Boğa burcunda başlayacağız. Bize keyif veren konuların aynı zamanda maddi konuların gündemde olacağı bir güne işaret ediyor. Bir de bol bol uyuma ihtiyacı hissedebilirsiniz.
?04:20’de Ay-Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Rüyanızda uçtuğunuzu, paralar içinde yüzdüğünüzü görebilirsiniz annem.
?14:28’de Ay-Plüton Üçgeni gerçekleşecek. İleriye dönük düşünmek için ideal zamanlardır. Daha somut planlara yapın. Böylece misyonunuzun farkına varacak, daha hevesli ve kararlı ilerleyeceksinizdir. Aldığınız kararların üstüne yeni değişimler yaratmak isterseniz ideal zamanlar. Kendinizi çok güçlü ve karizmatik hissedeceğiniz zamanlardır.
?16:14’te Ay-Venüs Üçgeni gerçekleşecek. İlişkinizle alakalı kararlar alabilirsiniz. Partneriniz ile ciddiye dönük planlar gerçekleştirebilirsiniz ya da maddi anlamda yeni adımlar atabilirsiniz. İleriye dönük ciddi bir ilişkiniz var ise birikim hesabı açabilirsiniz. Bol bol para konuşacağımız bir gündeyiz.
?19:08’de Ay-Jüpiter Karesi gerçekleşecek. İhtiyaçlarınızın büyüdüğü zaman dilimleri. Şekerli gıdalara dikkat edin annem. Bu saatlerde her şeyi abartabilirsiniz.
?19:08 ile 23:42 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
?23:42’de Ay İkizler burcuna geçiş yapacak. Zihnimizin aktif olduğu bir gün bizleri bekliyor. Dedikodu yapma isteğinizde artabilir. Bakın dedikodu kötü, bilgi alışverişi kıymetli, böyle değerlendirin tamam mı tatlişlerim.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #16Aralık

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.