16 Aralık 2022 Günlük Astroloji Yorumu

15 Ocak 2022

16 Aralık 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?16 Aralık 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Yengeç burcunda. Aileniz ile vakit geçirmek isteyebilir ve onlarla aktivite yapmak isteyebilirsiniz.
?02:30’da Ay-Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Kendinizi rüyanızda bolluk ve bereket içinde yüzerken ya da ailenizle mutlu anılarınızı görebilirsiniz.
?12:53’de Ay-Kiron karesi gerçekleşecek. Geçmişte sizi yaralayan konular aklınıza gelebilir dolayısıyla bu yüzden tekrar yaralanabilirsiniz ya da bu konular hakkında birilerini yaralayabilirsiniz. Dikkat edin annem.
?16:58’de Ay-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Oldukça vizyoner olabileceğiniz saatlerdir. Bu saatlerde rutin işlerle uğraşmak istemeyebilirsiniz. Daha spontane olmak isteyeceğiniz zamanlardır. Aynı zamanda yaratıcılığınızın da yüksek olduğu saatler olacağı için, çözülecek problemleriniz varsa üzerinde düşünmek için harika saatlerdir.
?17:50’de Güneş-Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Etkisi ortalama 7 gün sürebilir. Kendinizi algılama biçiminiz oldukça karizmatik, yenilmez ve gizemli olabilir. Babanızın ve eşinizin gücünü arkanızda hissedeceğiniz günler. Yaptığınız başarıları parlatmak için dönüşüm enerjisini kullanın.Yine de dikkatli olun eşiniz veya babanız hatta patronunuz arkanızda olabilir ama sizi manipüle etmek isteyebilir. Fakat unutmayın ki size hiçbir şey olmaz!
?23:50’de Ay-Venüs karşıtlığı gerçekleşecek. İlişkilerin sıkıntıya düştüğü, partnerle anlaşamadığınız saatlerdir. Biriniz diyor ki para diğeriniz diyor ki beni sev. Yani biri anya biri konya. Etkisi geçicidir yatın uyuyun tatlişlerim.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #16Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.