16 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

16 Ağustos 2019

16 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımm,

00:14’de Merkür Kiron üçgen açısı gerçekleşecek. Merkür malum iletişim gezegeni, yazmayı, konuşmayı temsil ediyor, Kiron ise yaralı şifacı. Bu durumda yara aldığımız konuları şifalandırmak için şansımız yüksek olacak. Kalbinizi kıran biriyle konuşabilirsiniz, problemlerinizi yazabilirsiniz, şifalanmak istiyorsanız kaçırmamamız gereken zamanlar.

04:01’de Ay Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Bu gergin zamanlara işaret edebilir, çok rahat bir uyku geçiremeyebilirsiniz, sıcak basabilir, uykunuz bölünebilir. Ilık bir duş alıp yatmak daha iyi olabilir.

04:01’den 06:49’a kadar Ay boşlukta olacak. Ay boşluktayken bir şeyleri başlatmıyorduk zaten o saatlerde de ne başlatacaksınız Allasen?

06:49 itibariyle Ay Balık burcuna geçecek ve kendimizi daha duygusal hissedebiliriz. Daha hoşgörülü, anlayışlı bir gün geçirebiliriz.

20:07’de Merkür Uranüs karesi gerçekleşecek. Şimdi burası önemli. İletişim konularında ani beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Trafikte, taşımacılıkta dikkatli olunması gereken 5 günün içerisindeyiz. Çok zihninizi dağıtmamaya özen gösterin, biraz daha tetikte kalmak daha iyi olabilir. Ayrıca iletişim kazaları olabilir, attığınız maillere filan dikkat edin. Potlar kırmamaya özen gösterin. Pat diye krizin ortasında kalabilirsiniz. Sonra karışmam.

20:11’de Ay’ın Uranüs’le uyumlu açısı olacak fakat bu daha çok Merkür Uranüs karesini tetikleyeceği için yine duygu sebepli iletişim kazaları yaşanabilir. Yani aslında iletişim konularını çok akşam saatlerine bırakmasanız daha iyi olur gibi.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.