16 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

15 Ağustos 2020

16 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Yengeç burcunda hareket edecek. Ailemizi, yaşadığımız toprakları çok sevdiğimizi ve onlara ait olmaktan mutlu olduğumuzu hissettiğimiz zamanlardır. Evde vakit geçirmekten, evle ilgilenmekten, yemek pişirmekten, bunu sevdiklerinizle paylaşmaktan zevk alabilirsiniz.

12:32’de Ay-Jüpiter karşıt açısı gerçekleşecek. Duygularınızda güven eksikliğinden kaynaklı aşırılıklara kaçmamaya özen gösterin. Anaç duygularınızın artacağı zamanlardır. Abartmayın ve kibre düşmeyin annem.

15:28’de Ay-Neptün üçgen açısı gerçekleşecek. İçsel dünyanızın, maneviyatınızın güçlü olduğu saatlerdir. Oldukça merhametli ve sevgi dolu hissedebilirsiniz. Hayal gücünüz oldukça canlı olabilir.

17:01’de Güneş-Mars üçgen açısı gerçekleşecek. Kendinize güveninizin artacağı bir zaman dilimidir. Sadece benliğinizi ortaya koyma isteğiniz artacaktır. Bu nedenle kişisel çatışmalardan uzak durmaya çalışın. Gerçekleştirmek istediklerinizi oldukça kararlı bir şekilde yapmaya çalışabilirsiniz. Girişimcilik yönünüz artabilir. Hedefleriniz üzerine yoğunlaşmak sizi daha çok parlatacaktır.

17:26’da Uranüs geri hareketine başlayacak. 13 Ocak 2021’e kadar retro hareket edecektir. Ruhunuzun derinliklerinde daha isyankar olabileceğiniz zamanlardır. Sezgilerinize güvenip içinizden gelen sese kulak verebileceğiniz zamanlardır. Sinirsel gerginliklere karşıda dikkatli olmalısınız. Çok ani çıkışlar yapmaktan, kışkırtmalarla alınacak kararlardan uzak durmalısınız. Orijinal ve yaratıcı olmak bu süreçte size iyi gelebilir. İçsel özgürlüğünüzü sağlayarak kendinize daha uygun bir yol çizebilirsiniz.

20:23’de Ay-Plüton karşıt açısı gerçekleşecek. Duygusal çalkantıların sizi biraz yorabileceği zamanlardır. Hiç bir konuyu takıntı haline getirmemeye özen gösterin annem. Takıntı yapabileceğiniz konular olursa odağınızı güçlü hissettiğiniz konulara çevirmeye çalışın.

22:31’de Ay-Mars karesi gerçekleşecek. Ailevi konularda tartışmalardan kaçınmanız gereken zamanlardır. Ailenizle ilgilenmek için ideal zamanlardır. Güçlü iradenizle onları sarıp sarmalaya bilirsiniz. Hatta bu durum aynı zamanda Güneş Mars üçgenini de tetikleyeceği için içgüdüsel olarak harekete geçmek isteyebilir, aradığınız cesareti kendinizde bulabilirsiniz.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.