15 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

14 Temmuz 2022

15 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

🍀15 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,🥰
💫Güne Ay Kova burcunda başlıyoruz. Sosyalleşme ihtiyacımız artabilir, arkadaşlarımızla vakit geçirmek isteyebiliriz, gelecek planları yapabilir, teknolojik konulara merak sarabiliriz.
💫00:29’da Ay Jüpiter sextili gerçekleşecek. Kendimizi daha hoşgörülü hissedebiliriz, iyimserliğimizin ve umudumuzun yüksek olduğu saatlerdir. Spiritüel çalışmalar yapmak istiyorsanız bu saatleri değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda daha da cesaretli olduğumuz saatlerdir ve o saatte neye cesaret edersiniz ben karışmam ama çok da abartmayın tamam mı annem.
💫13:17’de Ay Kiron sextile açısı gerçekleşecek. Bu saatleri iyilik yapmak için değerlendirmek kendinizi iyi hissetmenize sebebiyet verebilir. Problemlerinizi arkadaşlarınıza anlatarak rahatlayabilirsiniz.
💫16:15’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Bu zıplatacak bir açıdır. Ortada hiçbir şey yokken bir şey olabilir ama aynı zamanda fırsat da getirebilecek bir açıdır. Hiç denemediğiniz konuları deneyimlemek bu süreçte size iyi gelecektir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. 💋💋💋

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #15Temmuz #burclar #burcyorumları #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.