15 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

15 Temmuz 2023

15 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

🍀15 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay İkizler burcuyla başlıyoruz. Yine sohbet, muhabbet, gıybet, ifşalarla dolu bir gündeyiz.

💫00:36’da Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Şifalanabileceğimiz saatlerdir.

💫02:02’de Güneş Uranüs sextili gerçekleşecek. Etkisi 10 gün kadar sürer. Bireysel bazda ilk defa yapacağımız konularla ilgili fırsatlar yakalayabilirsiniz. Otorite figürlerinden destek alabilirsiniz, beklenmedik şekilde kariyerle ilgili alanlarda sıçramalar yaşayabilirsiniz. Babanız uzun zamandır bir şeye izin vermiyorsa artık verebilir.

💫15:27’de Ay Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde ilişkiler konusunda kendimizi daha iyi hissedebiliriz.

💫15:35’de Ay Neptün karesi kafamızda tasarladıklarımızın çok da doğru olmadığıyla yüzleşmek zorunda kalabiliriz, biraz neye ihtiyacımız olduğu konusunda yanılabiliriz, yanlış haberler duyabiliriz.

💫15:35’den 20:13’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmak yerine hobilerinizle ilgilenmek daha iyi olabilir.

💫20:13’de Ay Yengeç burcuna geçecek. Bu saatten sonra ailevi konular, sezgilerimiz daha fazla gündeme gelebilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #15Temmuz #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.