15 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

14 Temmuz 2020

15 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Boğa burcunda seyahat edecek. Ay Boğa, güçlü duyular verir. Sağlam adımlar atmak ve hayatın bize yaşattığı her şeye göğüs germek demektir. Tüm zorluklarda bir tat bir koku bir hoş seda bir dokunuş bir güzel bakış onu hayata bağlar. Duyuları keskindir. Hayatın bize sunduklarını Ay Boğa gibi görmeniz dileğiyle.

14:15’de Ay-Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Gerçekten yapmak istediklerinizle, tüm duyularınızın ihtiyacı olan konularda hisleriniz yoğunlaşabilir. Hep bulunmak isteyeceğiniz yerleri ve kişileri görmek istersiniz ancak bu yoğun duygularınızı fikirlerinize ilhan kaynağı olması için kullanın.

16:56’da Ay-Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Ay sabit bir burç olan Boğa burcunda olduğu için, sezgileriniz güvenli olanı size gösterecektir. Sezgilerinize güveneceğiniz bir zaman dilimidir. Sezgileriniz sizi doğruya götürecektir. Yapmış olduğunuz iyilikler size kazanımlar elde ettirecektir.

Ay 19:49’da Güneş’le 20:01’de Plüton’la uyumlu açısını gerçekleştirecek ve aslında bu 22:12’de gerçekleşecek olan Güneş Plüton karşıtlığını tetikleyecek. Hem sığındığımız limandan çıktığınızı hem de yolda fırtınaya yakalandığınızı düşünün, geminiz belki de battı, ama siz hayatta kaldınız. Bu kadar kötü bir senaryo değil tabi ki olacaklar, ama sadece bazen abartılı anlatımlar daha iyi zihnimizde kalıyor diyebilirim. Plüton Oğlak burcunda ve retro hareketine 3 Ekime kadar devam edecek. Yıl boyunca biliyorum duymaktan usandığınız değişim ve dönüşümü yaşıyoruz. Hayatınızın hangi alanında yaşıyor olursanız olun zaten hayatınızın değiştiğini hissediyorsunuzdur. Bu değişim sizi konfor alanınızda çıkmaya zorladığı için kendinizle mücadele içerisinde olabilirsiniz. Dediğim gibi güvenli alanda kalmak bu süreçte işe yaramaz, kendinizi yeni deneyimler kazanmak için zorlayın. Etkisi 5 gün sürer. Kendinizi manipüle ediliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Güç savaşlarından sakının annem.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.