15 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

15 Şubat 2019

15 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Günaydınlarrrrrr,

Haftanın güzel günlerinden birindeyiz.

10:48’de Ay’ın Güneş’le uyumlu açısı ilişkiler açısından destekleyici, özellikle patron, yöneticinizle filan konuşmak isterseniz bu saatleri değerlendirebilirsiniz.

15:58’de Ay Uranüs ile uyumlu bir açı yapacak. Ani beklenmedik gelişmelere yol açabilir. Sonrasında Ay boşluğa girecek ve 17:02’de Yengeç burcunda geçiş yapacak. Yani 15:58’den 17:02’ye kadar yeni bir şeyler başlatmak için uygun saatler değil.

Ay Yengeç burcuna geçtikten sonra daha ailevi konularla ilgilenebiliriz. Biraz duygusal ve sezgisel bir sürecin içindeyiz. Duygusal yönden çok destekleyicidir.

18:24’de Ay’ın Mars’la uyumlu açısı da harekete geçmek için destekleyicidir.

Sevgilerimle

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.