15 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu

14 Şubat 2022

15 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?15 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güney Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Dolayısıyla kendimize değer verdiğimiz, kimliğimizi önemsediğimiz, bol bol süslendiğimiz ve sahnede olduğumuz bir gün bizi bekliyor.
?00:53’ de Merkür Kova burcuna geçiyor. Biliyorsunuz ki 16 Ocak 2022 tarihinde Merkür Kova burcunda bi retroya başladı 3 Şubat 2022’ de Oğlak burcunda bitirdi. Sonunda tekrar Kova burcuna geldi. Ben Merkür’ün Kova konumunu oldukça çok seviyorum. Zihnimiz daha marjinal çalıştığı, iletişimimizin marjinal olduğu zaman dilimi içerisindeyiz. Kendimizi ifade ederken toplulukları da düşünebiliriz. Toplum ve sosyal hayat bizim için ömemli hale gelecek, zihnimiz daha çok o taraflara çalışacak. Medyada yeni teknolojik aletlerin çıkması ile ilgili gündemler oluşabilir.
?09:26’da Ay-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu güzel saat diliminde astroloji çalışabilirsiniz, planlanmış bir ameliyatınız var ise bu saatler çok uygundur. Kendinizi ve başkalarını şifalandırabilirsiniz.
?11:55 Ay-Uranüs zorlu açısı gerçekleşecek. İçinizden aniden saçınızı kazıtmak gerekebilir. Ne alaka diye sormayın Uranüs işte gerçekten ne alaka?
?23:38’de Ay-Satürn zorlu açısı gerçekleşecek. Burda biraz içimiz sıkılabilir, afakanlar basabilir. Sorumluluklarınızdan kaynaklı kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Geçici etki, merak etmeyin.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ???? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #15Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.