15 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

14 Şubat 2020

15 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Haftanın iyicik etkilerinin olduğu bir gündeyiz.  Ay tüm gün Akrep burcunda transit edecek. Yine duygularımızın oldukça yoğun olduğu bugünü sezgilerimizi kullanarak geçirmek daha iyi olabilir.

00:42’de Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. İletişim konularında gayet iyi olacağımız saatlerdir. Merkür retrosu  öncesi iletişim kurmak için son çağrı.

07:51’de Ay Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Gayet hoşgörülü, neşeli uyanabiliriz. Valla cumartesi cumartesi o saatte uyanıp ne kadar hoşgörülü olursunuz bilemedim, neyse.

09:24’de Ay Neptün üçgeni gerçekleşecek. Ay ben sabah şekeriyim erkenden kalkar meditasyonumu yaparım, sanatımla ilgilenirim, şiir yazarım filan diyorsanız gökyüzü sizi destekliyor. Ben desteklemiyorum hafta sonu uyuyun ayol.

20:20’de de Ay Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde de kendimizi hem karizmatik hem de çok çekici hissedebiliriz. Kimi etkilemek istiyorsanız gidin konuşun annem.

Bugünün başka da olayı yok.

 

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.